Tel: (0216) 532 9272

Adres: Küçük Çamlıca Mh. Üçpınarlar Caddesi, No: 36, Pk: 34674, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


YA-SA Denizcilik A.Ş., İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Küçük Çamlıca Mah. mahallesinde (Üçpınarlar Caddesi) yer alıyor. YA-SA Denizcilik A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. YA-SA Denizcilik A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    YA-SA Denizcilik A.Ş.
    Toplam 45 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.69 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak YA-SA Denizcilik A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak YA-SA Denizcilik A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: YA-SA Denizcilik A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak YA-SA Denizcilik A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...