Tel: (0216) 492 7740

Adres: Bodrum Cami Sok. No: 6 Dük:30 Bulgurlu Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Ya - Sa Denizcilik, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Bulgurlu Mah. mahallesinde (Şekerkaya Sokak) yer alıyor. Ya - Sa Denizcilik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ya - Sa Denizcilik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ya - Sa Denizcilik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ya - Sa Denizcilik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ya - Sa Denizcilik

0 görüş var

Ya - Sa Denizcilik adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Ya - Sa Denizcilik
Bulgurlu Mah.Şekerkaya Sokak, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 492 7740 Ya - Sa Denizcilik

Aşağıdaki formu kullanarak Ya - Sa Denizcilik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...