Adres: Üsküdar, Ya-sa Holding Çamlıca Villaları, 34696 Bulgurlu, , İstanbul, Türkiye


Ya-Sa Çamlıca Villaları, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Bulgurlu Mah. mahallesinde (Ya-Sa Holding Çamlıca Villaları) yer alıyor. Ya-Sa Çamlıca Villaları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ya-Sa Çamlıca Villaları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ya-Sa Çamlıca Villaları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ya-Sa Çamlıca Villaları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ya-Sa Çamlıca Villaları

0 görüş var

Ya-Sa Çamlıca Villaları adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Ya-Sa Çamlıca Villaları
Bulgurlu Mah.Ya-Sa Holding Çamlıca Villaları, Üsküdar, İstanbul.
Ya-Sa Çamlıca Villaları

Aşağıdaki formu kullanarak Ya-Sa Çamlıca Villaları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...