Tel: (0216) 305 5261

Adres: Maltepe Sahil Yolu, Turgut Özal Bulvarı No: 3, İdealtepe, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Wonderland Eğlence Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinin İdealtepe Mah. mahallesinde (Turgut Özal Blv) yer alıyor. Wonderland Eğlence Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Wonderland Eğlence Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Wonderland Eğlence Merkezi
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Wonderland Eğlence Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Wonderland Eğlence Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Wonderland Eğlence Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Wonderland Eğlence Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...