Tel: (0216) 585 6200

Adres: Orhanlı Köyü, Çayırlar Mevkii, Tuzla, İstanbul, Türkiye


VKV Özel Koç İlköğretim Okulu, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Tepeören Mah. mahallesinde (Koç Özel Lisesi) yer alıyor. VKV Özel Koç İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. VKV Özel Koç İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vehbi Koç Vakfı Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu, öğrencilerine Anasınıfından 8. sınıfa kadar eğitim veren özel bir Türk okuludur. Okulumuzda anasınıfı ve 1. sınıfa her yıl kontenjan sayısı kadar öğrenci noter huzurunda çekilen kura ile öğrenci alınır. 2011 yılından itibaren 4. ve 5. sınıflara, yine kontenjan dahilinde sınavla öğrenci alınmaktadır. Koç Özel Ortaokulu'ndan mezun olarak diploma almaya hak kazanan öğrenciler Koç Özel Lisesi’nin Hazırlık sınıfına doğrudan kaydedilirler. Vehbi Koç Vakfı’nın kurmuş olduğu Koç Özel İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi tek bir Genel Müdür tarafından yönetilmektedir. İlkokul, Ortaokul ve Lise’nin ayrı ayrı Müdürleri vardır.


Aşağıdaki haritayı kullanarak VKV Özel Koç İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak VKV Özel Koç İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: VKV Özel Koç İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak VKV Özel Koç İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...