Tel: (0212) 285 1277

Adres: Nazmi Akbacı İş Merkezi No: 57 Doğuş Power Center Yakını Ziya Gökalp Mh. Maslak Şişli, , İstanbul, Türkiye


Vizyon Grup, İstanbul ili Şişli ilçesinin Maslak Mah. mahallesinde yer alıyor. Vizyon Grup yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vizyon Grup nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yabancı şirketler ile Türk şirketleri arasında Avrupa birliğine girme sürecine hizmet eden konularda eğitim danışmanlık organizasyon ve koordinasyon yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vizyon Grup nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vizyon Grup konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vizyon Grup

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Vizyon Grup ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...