Tel: (0216) 492 8667

Adres: Harem Otogarı No:, Pr:12 Selimiye Mh. Harem Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Vip Malatyalılar, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selimiye Mah. mahallesinde (Harem Otogarı) yer alıyor. Vip Malatyalılar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vip Malatyalılar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vip Malatyalılar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vip Malatyalılar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vip Malatyalılar

0 görüş var

Vip Malatyalılar adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Vip Malatyalılar
Selimiye Mah.Harem Otogarı, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 492 8667 Vip Malatyalılar

Aşağıdaki formu kullanarak Vip Malatyalılar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...