Tel: (0312) 329 7801

Adres: Kafkas Mah. Kafkas Cad. Bağlum, , Keçiören Ankara, Türkiye


Vildan Nurettin Demirer İlköğretim Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Karşıyaka Mah. mahallesinde (Bağcılar Caddesi) yer alıyor. Vildan Nurettin Demirer İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vildan Nurettin Demirer İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vildan Nurettin Demirer İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vildan Nurettin Demirer İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vildan Nurettin Demirer İlköğretim Okulu

0 görüş var

Vildan Nurettin Demirer İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Vildan Nurettin Demirer İlköğretim Okulu
Karşıyaka Mah.Bağcılar Caddesi, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 329 7801 Vildan Nurettin Demirer İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Vildan Nurettin Demirer İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...