Tel: (0216) 696 1001

Adres: Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No: 2 34912 Kurtköy, Pendik, , İstanbul, Türkiye


Viaport Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde (Dedepaşa Blv) yer alıyor. Viaport Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Viaport Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Viaport Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Viaport Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Viaport Alışveriş Merkezi

0 görüş var

Viaport Alışveriş Merkezi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Viaport Alışveriş Merkezi
Yenişehir Mah.Dedepaşa Blv, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 696 1001 Viaport Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Viaport Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...