Viaport Venezia (Venedik Evleri) logo

Tel: 444 88 42

Adres: Tem Otoyolu, Karadeniz Mh. Eski Edirne Asfaltı Caddesi, Viaport Venedik Evleri, Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Viaport Venezia (Venedik Evleri), İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Karadeniz Mah. mahallesinde (Eski Edirne Asf) yer alıyor. Viaport Venezia (Venedik Evleri) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Viaport Venezia (Venedik Evleri) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Viaport Venezia (Venedik Evleri)
    Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.44 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Viaport Venezia (Venedik Evleri) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Viaport Venezia (Venedik Evleri) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Viaport Venezia (Venedik Evleri)

Aşağıdaki formu kullanarak Viaport Venezia (Venedik Evleri) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...