Vialand AVM logo

Tel: 444 85 63

Adres: Yeşilpınar Mahallesi, Girne Caddesi, Vialand Alışveriş Merkezi, Pk: 34065, Yeşilpınar / Eyüp, İstanbul, Türkiye


Vialand AVM, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Yeşilpınar Mah. mahallesinde yer alıyor. Vialand AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vialand AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Vialand AVM Açılış Kapanış Saatleri:


Hafta İçi: 10: 00 - 22: 00
Hafta Sonu: 10: 00 - 22: 00


Aşağıdaki haritayı kullanarak Vialand AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vialand AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vialand AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Vialand AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...