Via Hospital Sancaktepe logo

Tel: (0216) 625 2200 veya 444 38 42

Adres: Sarıgazi Mh. Osmangazi Caddesi, No: 34, Sancaktepe, İstanbul, Türkiye


Via Hospital Sancaktepe, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinin Sarıgazi Mah. mahallesinde (Osmangazi Caddesi) yer alıyor. Via Hospital Sancaktepe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Via Hospital Sancaktepe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Via Hospital Sancaktepe
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Via Hospital Sancaktepe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Via Hospital Sancaktepe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Via Hospital Sancaktepe

Aşağıdaki formu kullanarak Via Hospital Sancaktepe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...