Adres: Güngören, Poyrazlı Sk, 34169 Mehmetnezihözmen, , İstanbul, Türkiye


Veysel Karani Cami, İstanbul ili Güngören ilçesinin Mehmet Nesih Özmen Mah. mahallesinde (Poyrazlı Sokak) yer alıyor. Veysel Karani Cami yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Veysel Karani Cami nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Veysel Karani Cami nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Veysel Karani Cami konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Veysel Karani Cami

0 görüş var

Veysel Karani Cami adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.63 puan almıştır.
Veysel Karani Cami
Mehmet Nesih Özmen Mah.Poyrazlı Sokak, Güngören, İstanbul.
Veysel Karani Cami

Aşağıdaki formu kullanarak Veysel Karani Cami ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...