Tel: (0212) 441 6991

Adres: Adnan Kahveci Bulvarı No: 1 Siyavuşpaşa Mh. Şirinevler, Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Verem Savaş Dispanseri, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Adnan Kahveci Blv) yer alıyor. Bahçelievler Verem Savaş Dispanseri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Verem Savaş Dispanseri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

55/Y, 98/E VE 97 B İEET OTOBÜSLERİ BAKIRKÖY-ŞİRİNEVLER, ÖMÜR- ŞİRİNEVLER VE SOĞANLI MİNÜBÜSLERİ

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Verem Savaş Dispanseri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Verem Savaş Dispanseri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Verem Savaş Dispanseri

0 görüş var

Bahçelievler Verem Savaş Dispanseri adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Bahçelievler Verem Savaş Dispanseri
Bahçelievler Mah.Adnan Kahveci Blv, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 441 6991 Bahçelievler Verem Savaş Dispanseri

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Verem Savaş Dispanseri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...