Tel: (0212) 866 9700

Adres: Akçaburgaz Mh. Hadımköy Bağlantı Yolu, 50. Sokak, No: 2 / 2, Pk: 34522, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


VGS - Venüs Giyim A.Ş. | Genel Müdürlük, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Akçaburgaz Mah. mahallesinde (50. Sokak) yer alıyor. VGS - Venüs Giyim A.Ş. | Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. VGS - Venüs Giyim A.Ş. | Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tekstil ve konfeksiyon mamulleri deri ve saraciye ürünleri boya ve kimyevi maddeleri bunlarla ilgili ambalaj sanayi konularında çalışmak. Konu ile ilgili şirket gayesinin tahakkuk etmesi için menkul ve gayri menkul satın almak satmak rehin veya ipotek veya icra etmek rehin ve ipotek olmak kiraya vermek yerler kiralamak aynı haklar tesis etmek ve 2. 1. 2006 tarihinde tescil edilen anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    VGS - Venüs Giyim A.Ş. | Genel Müdürlük
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.59 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak VGS - Venüs Giyim A.Ş. | Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak VGS - Venüs Giyim A.Ş. | Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: VGS - Venüs Giyim A.Ş. | Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak VGS - Venüs Giyim A.Ş. | Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...