Tel: 444 04 81

Adres: Bağdat Caddesi, No: 257, Caddebostan, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caddebostan Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Hastanesi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...