Tel: (0800) 219 8010 veya (0212) 542 2480

Adres: Osmaniye Mahallesi, Ekrem Kurt Bulvarı, Zeytinburnu, Veliefendi Hipodromu, Pk: 34025, Osmaniye, Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Veliefendi Hipodromu, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Osmaniye Mah. mahallesinde yer alıyor. Veliefendi Hipodromu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Veliefendi Hipodromu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Veliefendi Hipodromu
    Toplam 54 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.85 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Veliefendi Hipodromu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Veliefendi Hipodromu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Veliefendi Hipodromu

Aşağıdaki formu kullanarak Veliefendi Hipodromu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...