Tel: (0322) 321 3623

Adres: Yavuzlar Mah. Kışla Cad. No. 253 Yüreğir, Adana, Türkiye


Vehbi Necip Savaşan İlköğretim Okulu, Adana ili Yüreğir ilçesinin Sinanpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Vehbi Necip Savaşan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vehbi Necip Savaşan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vehbi Necip Savaşan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vehbi Necip Savaşan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vehbi Necip Savaşan İlköğretim Okulu

0 görüş var

Vehbi Necip Savaşan İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Vehbi Necip Savaşan İlköğretim Okulu
Sinanpaşa Mah., Yüreğir, Adana.
+90(0322) 321 3623 Vehbi Necip Savaşan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Vehbi Necip Savaşan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...