Tel: (0312) 434 0933

Adres: Kurtuluş Parkı İçi Kolej, Çankaya, Ankara, Türkiye


Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikah Salonu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Fidanlık Mah. mahallesinde (Kurtuluş Parkı) yer alıyor. Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikah Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikah Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikah Salonu
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.37 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikah Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikah Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikah Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikah Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...