Tel: (0212) 270 4243 veya (0212) 270 2502

Adres: Sanayi Mahallesi Sultanselim Cad No 128 İstanbul, Türkiye


Vay Vay Dürüm, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Sultan Selim Caddesi) yer alıyor. Vay Vay Dürüm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vay Vay Dürüm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vayvay Dürüm Kebap Evi. Adana,Urfa,Kanat,Kemikli,Kebap Çorba


Aşağıdaki haritayı kullanarak Vay Vay Dürüm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vay Vay Dürüm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vay Vay Dürüm

Aşağıdaki formu kullanarak Vay Vay Dürüm ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...