Adres: Denizli, 3381. Sk, 3-19, 20070 Yenimahalle, , Denizli, Türkiye


Vatan Talebe Yurdu, Denizli ili Merkezefendi ilçesinin Yeni Mah. mahallesinde (3381. Sokak) yer alıyor. Vatan Talebe Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Talebe Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Talebe Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Talebe Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Talebe Yurdu

0 görüş var

Vatan Talebe Yurdu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
Vatan Talebe Yurdu
Yeni Mah.3381. Sokak, Merkezefendi, Denizli.
Vatan Talebe Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Talebe Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...