Tel: (0212) 337 9999

Adres: Büyükdere Cad. No: 123 Mecidiyeköy Şişli, , İstanbul, Türkiye


Vatan Gazetesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Şişli Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Vatan Gazetesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Gazetesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Vatan Gazetesi
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.3 puan aldı.
  • merhaba sevgili vatan gazetesi çalışanları..hep şu kelimeyi kullanırız inşallah bu iletim ilgili mercilere ulaşır...önceden olduğu gibi şimdide ülkemiz kanlı bir eşikten geçiyor..gazetecilik anlayışınızı biraz daha gözden geçirmenizi rica ediyoruz barışı refahı huzuru isteyen kesim adına..halkların bir arada ve bir birinden korkmadığı ve öteki alt ve üst kimlik ile bakmadığı bir yayın yapmanızı rica ediyoruz...90 yıllık tc kuruluş tarihinden bu yana binlerce cana mal olmasına rağmen, klişeleşmiş kalıplaşmış kafadan ve tabulardan kurtulamadık!!! 21. yy dayız hala kendi iç dinamiklerimizle kaynaşmayı başaramamış isek gerçekten çok gerilerdeyiz diye düşünüyorum..birimiz şahin diğerimiz beyaz güvercin değil..bu kutuplaştırmayı bu buzları eritme adına ilkeli kardeşliğe yaraşır bir yayın ve yaklaşım yapılmasını arz ve rica ederiz...yayın organları halkın üzerinde çok çok etkisi olduğunu düşünüyorum ve sizlerin daha çok sorumlu olmaya davet eder saygılarımı sunarım...kalemleriniz kardeşlik için yazsın!! kalemler kazma olup mezar kazmasın.. istanbul bağcılar..

    2/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Gazetesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Gazetesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Gazetesi