Tel: (0216) 469 2454

Adres: 1. Bostancı Kvş. Yeşil Vadi Sok. No: 1 E-5 Karayolu Yakınında Bostancı Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Vatan Computer, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Kozyatağı Mah. mahallesinde (Ressam Şevket Sokak) yer alıyor. Vatan Computer yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Computer nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Computer nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Computer konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Computer

0 görüş var

Vatan Computer adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Vatan Computer
Kozyatağı Mah.Ressam Şevket Sokak, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 469 2454 Vatan Computer

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Computer ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...