Vatan Bilgisayar Topkapı Şubesi logo

Tel: (0212) 665 5656 veya 444 56 56

Adres: Gümüşsuyu Cad. Tercüman Sitesi / Carşı Binası Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


Vatan Bilgisayar Topkapı Şubesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Merkezefendi Mah. mahallesinde (Tercüman Sitesi) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Topkapı Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Topkapı Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Hafta içi saat 09:00 ile 22:00, hafta sonu saat 10:00 ile 20:00 arasında siz değerli müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz destek vermektedir. Web Siparişlerinizin ve Arızalı Ürünlerinizin durumu hakkında hafta içi 19:00’a kadar, hafta sonu 17:00’a kadar bilgi alabilirsiniz.


3 görüş var

  Vatan Bilgisayar Topkapı Şubesi
  Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.33 puan aldı.
 • Ürünleri internetten alın mağaza değişim iade yapmıyor!!!!! Çok berbat bir sistemi var elden alınan ürünlere değişim yapmıyorlar kesinlikle rezillik!!!!!!!!!!

  1/ 5 yıldız
  ,

 • MÜŞTERİ HİZMETRİNİZ BERBAT.DEFALARCA ARADIM Bİ TÜRLÜ ULAŞAMADIM

  1/ 5 yıldız
  ,

 • internet aracılığıyla vatan bilgisayardan 1 adet samsung T 210 marka tablet aldım.F akat tablet elime geçtiğinde gördüm ki tabletin içinde 149 adet resim yüklenmiş ve kullanılmış olduğunu anladım. ŞU ANA kadar vatandan 5-6 kez alışveriş yapan ve sorun yaşamayan birisi idim ama bu olayı duyan arkadaşlarım da tedirgin oldu.Ürünün iadesini yaptım ve sonucu bekliyorum.en kısa zamanda sorunun çözülmesini diliyorum ve açıklama yapılmasını rica ediyorum

  15/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Topkapı Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Topkapı Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Topkapı Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Topkapı Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...