Tel: (0346) 223 4171

Adres: Pulur Mahallesi, Ahiemir Cad. Polat AVM No:23 Merkez, Sivas, Türkiye


Vatan Bilgisayar Sivas, Sivas ili Sivas Merkez ilçesinin Pulur Mah. mahallesinde (29-Şht. Baki Kaya Sokak) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Sivas yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Sivas nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Sivas nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Sivas konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Sivas

0 görüş var

Vatan Bilgisayar Sivas adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Vatan Bilgisayar Sivas
Pulur Mah.29-Şht. Baki Kaya Sokak, Sivas Merkez, Sivas.
+90(0346) 223 4171 Vatan Bilgisayar Sivas

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Sivas ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...