Vatan Bilgisayar Sivas Şubesi logo

Tel: (0346) 223 4171

Adres: Ahiemir Cd. Polat Avm / No: 23 K: 1 Merkez, Sivas, Türkiye


Vatan Bilgisayar Sivas Şubesi, Sivas ili Sivas Merkez ilçesinin Pulur Mah. mahallesinde (29-Şht. Baki Kaya Sokak) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Sivas Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Sivas Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Vatan Bilgisayar Sivas Şubesi
  Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
 • müşterilere satış anında gösterdiğiniz ilgiyi (ürünü satmak için) telefonlara cevap vermektede kullanırsanız ve açtığınız telefonu müşterilerinizin yüzüne kapatmasanız sizin adınıza daha iyi olur...

  5/ 5 yıldız
  ,

 • SLM BEN 12 TAKSSİTLE TELOFON ALMAK İSTİYORUM AMA NASIL ALCAM ŞARTLARI NE ACABA

  45/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Sivas Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Sivas Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Sivas Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Sivas Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...