Tel: (0324) 327 1515

Adres: Eğriçam Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 506 Yenişehir, Mersin, Türkiye


Vatan Bilgisayar Mersin, Mersin ili Yenişehir ilçesinin Eğriçam Mah. mahallesinde (Gazi Mustafa Kemal Blv) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Mersin yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Mersin nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Vatan Bilgisayar Mersin
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.44 puan aldı.
  • TAM YARIM SAATTİR ARIYORUM TELEFONU AMA BAKAN YOK BİRAZ SORUMLULUK LÜTFEN

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Mersin nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Mersin konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Mersin

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Mersin ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...