Tel: (0232) 324 3999

Adres: Yalı Mahallesi, 6524. Sokak, P75 Carrefoursa Avm, Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Vatan Bilgisayar Karşıyaka CarrefourSA AVM, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde yer alıyor. Vatan Bilgisayar Karşıyaka CarrefourSA AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Karşıyaka CarrefourSA AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


14. 05. 2010 tarihinde 1357091 sicil numarası ile İzmir Ticaret Odası'na kayıt olan Vatan Bilgisayar Karşıyaka Şubesi, halen İzmir'in Karşıyaka ilçesinde faaliyet göstermektedir. İşletmenin resmi ünvanı: Vatan Bilgisayar San. ve Tic. A. Ş. Karşıyaka Şubesi'dir. Kayıtlı olduğu İZTO meslek grubu: 45 - BİLGİSAYAR- ÇEVRE DONANIMLARI


Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Karşıyaka CarrefourSA AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Karşıyaka CarrefourSA AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Karşıyaka CarrefourSA AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Karşıyaka CarrefourSA AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...