Tel: (0232) 237 5497

Adres: Akçay Caddesi, No: 34 (semt Garajı Karşısı Metro Semt Garajı Durağı), Gaziemir, İzmir, Türkiye


Vatan Bilgisayar Gaziemir, İzmir ili Gaziemir ilçesinin Binbaşı Reşatbey Mah. mahallesinde (Akçay Caddesi) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Gaziemir yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Gaziemir nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Toptan Fiyatına Teknoloji

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Gaziemir nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Gaziemir konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Gaziemir

0 görüş var

Vatan Bilgisayar Gaziemir adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Vatan Bilgisayar Gaziemir
Binbaşı Reşatbey Mah.Akçay Caddesi, Gaziemir, İzmir.
+90(0232) 237 5497 Vatan Bilgisayar Gaziemir

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Gaziemir ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...