Tel: (0216) 611 6767

Adres: Alemdağ Cad. No:457 Yukarıdudullu Ümraniye İstanbul İstanbul, Türkiye


Vatan Bilgisayar Dudullu, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Aşağı Dudullu Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Dudullu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Dudullu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Dudullu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Dudullu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Dudullu

0 görüş var

Vatan Bilgisayar Dudullu adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Vatan Bilgisayar Dudullu
Aşağı Dudullu Mah.Alemdağ Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 611 6767 Vatan Bilgisayar Dudullu

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Dudullu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...