Vatan Bilgisayar Dudullu Şubesi logo

Tel: (0216) 611 6767

Adres: Alemdağ Cad. No: 457 Yukarıdudullu, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Vatan Bilgisayar Dudullu Şubesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Aşağı Dudullu Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Dudullu Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Dudullu Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Vatan Bilgisayar Dudullu Şubesi
    Toplam 29 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.76 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Dudullu Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Dudullu Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Dudullu Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Dudullu Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...