Tel: (0216) 469 2454

Adres: E5 Karayolu Yeşilvadi Sokak No: 1 Bostancı, İstanbul, Türkiye


Vatan Bilgisayar Bostancı, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde (Shell) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Bostancı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Bostancı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Bostancı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Bostancı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Bostancı

0 görüş var

Vatan Bilgisayar Bostancı adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Vatan Bilgisayar Bostancı
İçerenköy Mah.Shell, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 469 2454 Vatan Bilgisayar Bostancı

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Bostancı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...