Tel: (0312) 278 7960

Adres: İnönü Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. No:348/2 Batıkent, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Vatan Bilgisayar Batıkent, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Vatan Bilgisayar Batıkent yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Batıkent nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Batıkent nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Batıkent konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Batıkent

0 görüş var

Vatan Bilgisayar Batıkent adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Vatan Bilgisayar Batıkent
, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 278 7960 Vatan Bilgisayar Batıkent

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Batıkent ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...