Vatan Bilgisayar Balıkesir Şubesi logo

Tel: (0266) 234 0494

Adres: Bandırma Caddesi No: 112 / A / 2 / Yaylada Avm Yanı Karesi, Balıkesir, Türkiye


Vatan Bilgisayar Balıkesir Şubesi, Balıkesir ili Karesi ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (339. Sokak) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Balıkesir Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Balıkesir Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Vatan Bilgisayar Balıkesir Şubesi
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.44 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Balıkesir Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Balıkesir Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Balıkesir Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Balıkesir Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...