Tel: (0266) 234 0494

Adres: Bursa Yolu 1. Km Yaylada AVM yanı Merkez/BALIKESİR Balıkesir, Türkiye


Vatan Bilgisayar Balıkesir, Balıkesir ili Karesi ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (339. Sokak) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Balıkesir yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Balıkesir nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Balıkesir nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Balıkesir konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Balıkesir

0 görüş var

Vatan Bilgisayar Balıkesir adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Vatan Bilgisayar Balıkesir
Atatürk Mah.339. Sokak, Karesi, Balıkesir.
+90(0266) 234 0494 Vatan Bilgisayar Balıkesir

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Balıkesir ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...