Tel: (0232) 279 1264

Adres: Mithatpaşa Cad.Palmiye AVM No:1458/22 Balçova, İzmir, Türkiye


Vatan Bilgisayar Balçova, İzmir ili Balçova ilçesinin Korutürk Mah. mahallesinde (Mithatpaşa Caddesi) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Balçova yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Balçova nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Balçova nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Balçova konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Balçova

0 görüş var

Vatan Bilgisayar Balçova adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Vatan Bilgisayar Balçova
Korutürk Mah.Mithatpaşa Caddesi, Balçova, İzmir.
+90(0232) 279 1264 Vatan Bilgisayar Balçova

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Balçova ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...