Vatan Bilgisayar Konyaaltı Şubesi logo

Tel: (0242) 228 8117

Adres: Öğretmeni Evi Mah. Atatürk Bulvarı / 17. Cad. No: 2 Kat: -1 / Konyaaltı, Antalya, Türkiye


Vatan Bilgisayar Konyaaltı Şubesi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinin Öğretmen Evleri Mah. mahallesinde (17. Cadde) yer alıyor. Vatan Bilgisayar Konyaaltı Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar Konyaaltı Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Vatan Bilgisayar Konyaaltı Şubesi
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.39 puan aldı.
  • 22.kasım.2014 cumartesi günü bilgisayarımın arızası nedeniyle konyaaltı vatan computer müşteri hizmetlerine gittim.Eksper marka masa üstü bilgisayarımı daha önceki tarihlerde vatandan aldığımı ancak garantisinin dolduğunu söyledim.Yetkili Esra BEYAZKUŞ garanti süresi bittiği için yardımcı olamayacağını ve bildiği bir bilgisayarcı olmadığını kendi başımın çaresine bakmam gerektiğini sert bir ifadeyle belirtti.Kendi imkanlarımla aynı gün bir bilgisayarcı buldum.Tetkikleri sonucu ekran kartının arızalı olduğunu belirtti.Ekran kartınıda vatandan 19.10.2014 tarihinde almıştım.Bugün 23.11.2014 pazar tekrar vatan müşteri hizmetlerine gittim.Aynı şahıs bir aylık süre geçtiği için yardımcı olamayacağını cihazı orada bırakarak en geç 20 gün içinde teslim almam gerektiğini yine sert bir ifadeyle belirtti.Ben de kendisine müşteri hizmetlerinde çalışan bir kişinin daha yumuşak, daha sevecen bir tavır sergilemesi gerektiğini söyledim."Benim tarzım bu, işinize gelirse"şeklinde karşılık verdi.Ben de kendisini şikayet edeceğimi söyledim.İstediğiniz yere şikayetinizi yapabilirsiniz dedi. Esra BEYAZKUŞ'la yaşadıklarım bunlar oldu.Aynı durumu sanırım der müşterilerde yaşayacaklardır.Kendisiyle bu konuyu görüşmenizde yarar olacağı kanısındayım.

    3/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vatan Bilgisayar Konyaaltı Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vatan Bilgisayar Konyaaltı Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vatan Bilgisayar Konyaaltı Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Vatan Bilgisayar Konyaaltı Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...