Tel: (0232) 433 1181

Adres: 3509 Sk. No: 11 Ferahlı Mah. Gürçeşme, Konak, İzmir, Türkiye


Vasıf Çınar İlköğretim Okulu, İzmir ili Konak ilçesinin Ferahlı Mah. mahallesinde yer alıyor. Vasıf Çınar İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vasıf Çınar İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vasıf Çınar İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vasıf Çınar İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vasıf Çınar İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • eski okulum benim çok iyi eğitimi var yeni okuluma alışamadım öğretmenlerimin hepsini çok seviyorum ellerinden öpüyorum kendi hocam hasan yalçına sonsuz sevgilerimi iletiyorum SEVGİLER

    Misafir, 02.11.2010 09:27:00

  • bu benim eski okulum ama bir numara bir okul ve öğretmenler çok iyi yeni okuluma hala alışamadım

    Misafir, 02.11.2010 09:20:00

Vasıf Çınar İlköğretim Okulu adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Vasıf Çınar İlköğretim Okulu
Ferahlı Mah., Konak, İzmir.
+90(0232) 433 1181 Vasıf Çınar İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Vasıf Çınar İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...