Tel: (0212) 224 6119

Adres: Çağlayan Mah. Bahtiyar Sok. No: 36 Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Vasfi Çobanoğlu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Çağlayan Mah. mahallesinde yer alıyor. Vasfi Çobanoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vasfi Çobanoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vasfi Çobanoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vasfi Çobanoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vasfi Çobanoğlu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Vasfi Çobanoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Vasfi Çobanoğlu İlköğretim Okulu
Çağlayan Mah., Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 224 6119 Vasfi Çobanoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Vasfi Çobanoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...