Tel: (0212) 619 5465

Adres: 1. Cebeci Y. No: 17 Cebeci Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • emlak
  • Bu firma 15 senedir faal

Varol İnşaat, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Cebeci Mah. mahallesinde (1. Cebeci Yolu) yer alıyor. Varol İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Varol İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket müteahhit taşaron veya şirket sıfatı ile ihale emanet kat karşılığı ve götürü usulü de her türlü inşaat konut kanal gölet baraj liman havaalanı yol köprü menfez sanat yapıları sosyal tesisler su elektrik enerji santraller yapar işletir devreder. . . arsa arazi alır satar aldığı arsalar üzerine bina inşaa eder(konut işyeri)yaptığı inşaatı satar veya şirket adına tasarruf yapar. Şirket kendi adına tasarruf ettiği bina arsa araziyi 2. kişiler dahil olmak üzere ipotek verir ipotek alır ve 17. 7. 2012 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Varol İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Varol İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Varol İnşaat

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Varol İnşaat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...