Van Valiliği logo

Tel: (0432) 214 9642

Adres: Cumhuriyet Caddesi, Hükümet Konağı, Pk: 65100, Şerefiye, Tuşba, Van, Türkiye


Van Valiliği, Van ili Tuşba ilçesinin Şerefiye Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Van Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Van Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Van Valiliği
    Toplam 44 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.59 puan aldı.
  • sayın valim ben Edremit kız teknik ve meslek lisesinde okuyorum geçen yıl okulumuz başladı okulumuzda yeterli hikaye roman ansiklopedi bulunmamaktadır bilgilerimi arz ederim.. tel:0544 204 22 79

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Van Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Van Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Van Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Van Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...