Validebağ Öğretmen Hastanesi logo

Tel: (0216) 474 7900 veya (0216) 474 7907

Adres: Altunizade Mh. Kalfaçeşme Sokak, No: 1 Koşuyolu, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Validebağ Öğretmen Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Altunızade Mah. mahallesinde (Kalfa Çeşme Sokak) yer alıyor. Validebağ Öğretmen Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Validebağ Öğretmen Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Validebağ Öğretmen Hastanesi
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.91 puan aldı.
  • Validebağ Öğretmen Hastahanesine 4. kez gittim. Her gidişimde doktorların ve öteki görevlilerin çok güven verici ve ilgili tutumlarıyla karşılaştım. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Validebağ Öğretmen Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Validebağ Öğretmen Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Validebağ Öğretmen Hastanesi