Tel: (0216) 326 6924

Adres: Üsküdar, Validebağ Korusu, 34662 Altunizade, , İstanbul, Türkiye


Validebağ Öğretmen Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Altunızade Mah. mahallesinde (Validebağ Korusu) yer alıyor. Validebağ Öğretmen Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Validebağ Öğretmen Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Validebağ Öğretmen Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Validebağ Öğretmen Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Validebağ Öğretmen Hastanesi

0 görüş var

Validebağ Öğretmen Hastanesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.82 puan almıştır.
Validebağ Öğretmen Hastanesi
Altunızade Mah.Validebağ Korusu, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 326 6924 Validebağ Öğretmen Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Validebağ Öğretmen Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...