Tel: (0216) 326 6923

Adres: Tophanelioğlu Cad. Kalfaçeşme Sok. No: 1 Altunizade Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Validebağ Devlet Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Koşuyolu Mah. mahallesinde (Kalfa Çeşme Sokak) yer alıyor. Validebağ Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Validebağ Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Validebağ Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Validebağ Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Validebağ Devlet Hastanesi

0 görüş var

Validebağ Devlet Hastanesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Validebağ Devlet Hastanesi
Koşuyolu Mah.Kalfa Çeşme Sokak, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 326 6923 Validebağ Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Validebağ Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...