Tel: (0212) 423 6212

Adres: Mustafa Kemalpaşa Mah. Lale Sok. No: 58 Avcilar, , Avcılar İstanbul, Türkiye


Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Mustafa Kemal Paşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • süper bir okul

    Misafir, 04.03.2011 17:55:00

Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu
Mustafa Kemal Paşa Mah., Avcılar, İstanbul.
+90(0212) 423 6212 Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...