Tel: (0212) 654 5294

Adres: Zafer Mah. Emir Sultan Sok. No: 5. Yenibosna Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Zafer Mah. mahallesinde yer alıyor. Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu
Zafer Mah., Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 654 5294 Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...