Tel: (0216) 456 8740

Adres: Atatürk Mah. Girne Caddesi No: 2 Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Vali Muammer Güler Kız-Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Ataşehir Atatürk Mah. mahallesinde (Bostancı Dudullu Caddesi) yer alıyor. Vali Muammer Güler Kız-Erkek Öğrenci Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vali Muammer Güler Kız-Erkek Öğrenci Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Vali Muammer Güler Kız-Erkek Öğrenci Yurdu
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.52 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vali Muammer Güler Kız-Erkek Öğrenci Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vali Muammer Güler Kız-Erkek Öğrenci Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vali Muammer Güler Kız-Erkek Öğrenci Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Vali Muammer Güler Kız-Erkek Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...