Tel: (0212) 872 4484

Adres: B. Şehir Konutları C. Mah. Leylak Sok. Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye


Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinin Büyükşehir Mah. mahallesinde (Gonca Sokak) yer alıyor. Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi

0 görüş var

Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi
Büyükşehir Mah.Gonca Sokak, Beylikdüzü, İstanbul.
+90(0212) 872 4484 Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...