Tel: (0232) 277 7189

Adres: Korutürk Mah. Murat Sk No 8, Balçova, İzmir, Türkiye


Vali Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu, İzmir ili Balçova ilçesinin Korutürk Mah. mahallesinde yer alıyor. Vali Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vali Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vali Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vali Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vali Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu

0 görüş var

Vali Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Vali Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu
Korutürk Mah., Balçova, İzmir.
+90(0232) 277 7189 Vali Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Vali Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...