Tel: (0332) 246 5128

Adres: M. Akif Mah. Uluğbey Cd. Gülümser Sk., Selçuklu, Konya, Türkiye


Selçuklu Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Mehmet Akif Mah. mahallesinde (Gülümser Sokak) yer alıyor. Selçuklu Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selçuklu Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selçuklu Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selçuklu Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selçuklu Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Konya'nın en iyi eğitim kurumlarından birisi.

    Misafir, 21.08.2010 01:59:00

Selçuklu Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Selçuklu Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu
Mehmet Akif Mah.Gülümser Sokak, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 246 5128 Selçuklu Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Selçuklu Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...