Tel: (0276) 231 4161

Adres: Fevziçakmak Mah. 4. Koru Sok. No: 10 Uşak, Merkez Uşak, Türkiye


Vala Gedik İlköğretim Okulu ve İş Okulu, Uşak ili Uşak Merkez ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (4. Koru Sokak) yer alıyor. Vala Gedik İlköğretim Okulu ve İş Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vala Gedik İlköğretim Okulu ve İş Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vala Gedik İlköğretim Okulu ve İş Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vala Gedik İlköğretim Okulu ve İş Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vala Gedik İlköğretim Okulu ve İş Okulu

0 görüş var

Vala Gedik İlköğretim Okulu ve İş Okulu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Vala Gedik İlköğretim Okulu ve İş Okulu
Fevzi Çakmak Mah.4. Koru Sokak, Uşak Merkez, Uşak.
+90(0276) 231 4161 Vala Gedik İlköğretim Okulu ve İş Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Vala Gedik İlköğretim Okulu ve İş Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...