Tel: (0488) 214 3747

Adres: Pazaryeri Mah. Aydın Arslan Cad. 2720 Sok. Batman, Merkez Batman, Türkiye


Vakıfbank İlköğretim Okulu, Batman ili Batman Merkez ilçesinin Pazaryeri Mah. mahallesinde (2703. Sokak) yer alıyor. Vakıfbank İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vakıfbank İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vakıfbank İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vakıfbank İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vakıfbank İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bizim okul çok güzel okulumuzun öğretman ve müdürlerinden teşekkür ediyorum

    Misafir, 02.12.2010 20:34:00

Vakıfbank İlköğretim Okulu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Vakıfbank İlköğretim Okulu
Pazaryeri Mah.2703. Sokak, Batman Merkez, Batman.
+90(0488) 214 3747 Vakıfbank İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Vakıfbank İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...