Tel: (0224) 249 9211

Adres: İhsaniye Mah. Şht. Jandarma Asteğmen Zeki Burak Okay Cad., Nilüfer, Bursa, Türkiye


Vahide Aktuğ İlköğretim Okulu, Bursa ili Nilüfer ilçesinin İhsaniye Mah. mahallesinde yer alıyor. Vahide Aktuğ İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Vahide Aktuğ İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vahide Aktuğ İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Vahide Aktuğ İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Vahide Aktuğ İlköğretim Okulu

0 görüş var

Vahide Aktuğ İlköğretim Okulu adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Vahide Aktuğ İlköğretim Okulu
İhsaniye Mah., Nilüfer, Bursa.
+90(0224) 249 9211 Vahide Aktuğ İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Vahide Aktuğ İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...