Tel: (0380) 514 3227

Adres: Uzunmustafa Mah. Düzce, Merkez Düzce, Türkiye


Uzunmustafa İlköğretim Okulu, Düzce ili Düzce Merkez ilçesinin Kültür Mah. mahallesinde (Düzce Valiliği) yer alıyor. Uzunmustafa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uzunmustafa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Uzunmustafa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Uzunmustafa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Uzunmustafa İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • merhaba benim adım egemen ben FATİH ORTA OKULU 6.sınıf öğrencisiyim bizim kütüphanemizde okuyabileceğimiz kitaplar malesef ki yok sadece ansiklopediler var bu konuda bize yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.Teşekkür edermmmm...

    Misafir, 28.02.2014 15:50:00

Uzunmustafa İlköğretim Okulu adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Uzunmustafa İlköğretim Okulu
Kültür Mah.Düzce Valiliği, Düzce Merkez, Düzce.
+90(0380) 514 3227 Uzunmustafa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Uzunmustafa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...