Tel: (0212) 491 1717

Adres: Akdeniz Cad. No: 21 Pınar Apt. Daire: 2 Hasan Halife Mh. Fatih, , İstanbul, Türkiye


Uzman Turizm, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Uzman Turizm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uzman Turizm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İç ve dış turistik seyahat nakliye işletmeciliği acenteliği rehberliği yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Uzman Turizm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Uzman Turizm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Uzman Turizm

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Uzman Turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...